факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Курси Embedded Systems – Shape The World

З переходом на дистанційне навчання в університетах постало питання проведення дистанційного навчання в мережі Інтернет.

Для студентів нашої кафедри пропонується закріпити набуті знання та вміння, отримані при вивченні дисциплін “Основи мікропроцесорної техніки” та “Цифрова обробка сигналів” для розробки вбудованих систем, пройшовши серію курсів “Embedded Systems – Shape The World”, які проводять викладачі Техаського університету в місті Остін.

В дистанційному курсі представлено як загальні принципи, так і практичні поради щодо побудови електронних схем та програмування мікроконтролерів на мові програмування C. Мова курсу – англійська, що дозволяє значно розширити словниковий запас слухача.

Перше відео: https://www.edx.org/course/embedded-systems-shape-the-world-microcontroller-i

В рамках виконання лабораторних робіт пропонується розвинути навички відлагодження розроблених систем за допомогою віртуальних осцилографів, логічних аналізаторів та інших сучасних засобів.

Перші лабораторні роботи симулюються в середовищі розробки, далі студент створює та відлагоджує свою систему на реальному мікроконтролері.

Для успішного закріплення теоретичних знань та подальшого виконання практичних завдань використовується ARM Cortex-M4 мікроконтролер TM4C123 від Texas Instruments та мінімальний набір додаткових компонентів, які наявні в лабораторіях нашої кафедри.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс будет осуществляться в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления