Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Соціологічне дослідження для студентів і викладачів

До кінця тижня на головній сторінці особистого кабінету в системі «Електронний кампус КПІ» розміщено посилання на соціологічне опитування студентів і викладачів, що проводиться навчально-науковим центром прикладної соціології «Соціоплюс».

Якщо ви маєте ідеї, пропозиції, хочете висловити власну оцінку, виявити основні проблеми, з якими стикаєтесь щодня під час навчання та викладання в КПІ ім. Ігоря Сікорського, просимо не зволікати із заповненням анкети.

З питаннями звертайтеся за контактами:
Телефон: (044) 204-81-47
E-mail: socioplus@kpi.ua

По результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года

Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления

Центр международного образования