факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Соціологічне дослідження для студентів і викладачів

До кінця тижня на головній сторінці особистого кабінету в системі «Електронний кампус КПІ» розміщено посилання на соціологічне опитування студентів і викладачів, що проводиться навчально-науковим центром прикладної соціології «Соціоплюс».

Якщо ви маєте ідеї, пропозиції, хочете висловити власну оцінку, виявити основні проблеми, з якими стикаєтесь щодня під час навчання та викладання в КПІ ім. Ігоря Сікорського, просимо не зволікати із заповненням анкети.

З питаннями звертайтеся за контактами:
Телефон: (044) 204-81-47
E-mail: socioplus@kpi.ua

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), и в связи с продолжением карантина в Украине до 31 декабря дистанционная форма обучения для студентов также продолжается до 31 декабря. Об этом во время заседания ректората 19 октября сообщил первый проректор Юрий Якименко.

Последние объявления