факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Дод. випроб. для вступу до магістратури скасовано

Додаткове вступне випробування для вступу до магістратури скасовано!

У зв’язку зі змінами до Закону України «Про вищу освіту» від 18 грудня 2019 року, та взявши до уваги епідеміологічну ситуацію, викликану пандемією COVID-19, додаткове вступне випробування для вступу до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році скасовано.

Для вступу до магістратури необхідно скласти ЄВІ та фахове вступне випробування відповідно до обраної освітньої програми. Нагадуємо, що реєстрація на ЄВІ триває з 12 травня до 05 червня.

Взнавайте все першими на сайті https://pk.kpi.ua/.

Будьте обережні та здорові.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс будет осуществляться в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления