Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Нові дати та процедура реєстрації на ЄВІ ЄФВВ

Увага! Нові дати та процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ!

Увага! Шановні вступники до магістратури, дати реєстрації для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ, для вступників на спеціальність 081 Право) перенесено! Нові дати та процедура реєстрації на ЄВІ ЄФВВ: реєстрація здійснюватиметься з 12 травня до 05 червня включно.

Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського робить все можливе, щоб зробити вашу реєстрацію максимально комфортною та безпечною у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні.Реєстрація відбуватиметься виключно дистанційно з використанням системи «Електронний кампус» для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського цього року та з використанням електронної пошти для випускників попередніх років.Рекомендуємо всім вступникам, які завершують навчання у інших закладах освіти зареєструватись для складання ЄВІ та ЄФВВ за місцем вашого навчання – це спростить процедуру вам та нам.Подробиці реєстрації вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть повідомлені наступного тижня. А поки радимо підготувати скан-копії таких документів (розмір кожного файлу – до 1 мегабайта, формати .jpg, .pdf):

• паспорт (1, 2 сторінки) або ID (з двох боків);
  • облікова картка платника податків;
  • особисте фото на білому фоні (не менше 300 dpi).

Будьте обережні та здорові.

По результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года

Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления

Центр международного образования