День компанії Siemens

17.04.2019 на  кафедрі пройшов День компанії Siemens день компанії Siemens. Студентам 5-го курсу кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу прочитали лекції фахівці компанії Сіменс Україна. Одним з лекторів був Олексій Мельник – випускник нашої кафедри. Він розповів про технології виробництва високовольтних перетворювачів напруги і останні розробки в області енергоефективних, високодинамічних електричних двигунів. Показав можливості програмного забезпечення, з яким працюють розробники системи електроприводу, і новітні розробки в області цифровізації процесів налаштування, моніторингу і обслуговування електроприводів.

IMG_2683

Його колега, Михайло Моргун, розповів про оновлені лінійки електроприводів для всіх сфер застосування: починаючи від побутових систем і закінчуючи спеціалізованими, високоточними, інтелектуальними системами керування рухом. В своїй лекції він також підняв цікаве питання застосування технологій IoT, BigData та AI в оновлених лінійках обладнання компанії Siemens.

Більше фото з зустрічі:

По результатам 1 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 165,
из них на бюджете: 160.

Внимание

Все формы обучения в КПИ им. Игоря Сикорского переводятся на дистанционное обучение с 12.03.2020 по 03.04.2020. Образовательный процесс реализовывается с использование электронных кабинетов "Электронный кампус" и других средств связи.
Все массовые мероприятия в этот период на территории университета запрещены.
Не болейте, берегите себя.

Очные консультации во время карантина.

В соответствии с приказом КМУ № 211 посещение учебных заведений их соискателями запрещено, поэтому все вопросы решаются в дистанционном режиме.
В случае возникновения критических вопросов касательно учебного процесса, которые невозможно решить дистанционно, необходимо записаться на консультацию с 10.00 по 13.00 через Telegram либо по телефону
Решетник Виктор Сергеевич.

Дистанционные консультации доступны со всеми преподавателями с 9.00 по 17.00 через интернет. Контакты преподавателей можно узнать у старост групп.