Навчальний семестр у THM

Семестр навчання в Німеччині

Всім привіт, мене звати Хилько Микита, я студент 5-го курсу і хочу розповісти вам про те, як пройшов семестр мого навчання за програмою обміну DAAD в Технічному університеті прикладних наук (Technische Hochschule Mittelhessen – THM) у місті Фрідберг, Німеччина.

Кампус університету розташований в трьох містах: Гіссен, Фрідберг та Вецлар. Протягом семестру ми навчалися у кампусі, що розташований у місті Фрідберг, в якому також розташований студентський гуртожиток. Дорога від автобусу до кампусу займала близько 5 хвилин, якщо користуватися автобусом, та близько 15-20 хвилин, якщо йти пішки, оскільки у Німеччині весь транспорт ходить чітко за графіком, то не завжди вдавалося добиратися за допомогою автобусу.

Навчання в університеті проходило не кожного дня, тому був час на подорожі. В Німеччині розвинуте залізничне сполучення, тому до кожного міста є можливість добратися залізничним транспортом. Студентський квиток, який ми отримали, є електронною карткою для оплати їжі у студентській їдальні та безкоштовним проїзним по певним федеративним землям.

Відео з проведеного проекту

_

Також однією з особливостей навчання в Німеччині є те, що в кожному навчальному семестрі в кожній дисципліні є обов’язковий проект, результати якого треба представити у вигляді презентації за 30 хвилин. Це суттєво покращило вміння представлення результатів власних досліджень та розробок.

Фото з м. Дармштат за семестр навчання в Німеччині.

По результатам 1 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 165,
из них на бюджете: 160.

Внимание

Все формы обучения в КПИ им. Игоря Сикорского переводятся на дистанционное обучение с 12.03.2020 по 03.04.2020. Образовательный процесс реализовывается с использование электронных кабинетов "Электронный кампус" и других средств связи.
Все массовые мероприятия в этот период на территории университета запрещены.
Не болейте, берегите себя.

Очные консультации во время карантина.

В соответствии с приказом КМУ № 211 посещение учебных заведений их соискателями запрещено, поэтому все вопросы решаются в дистанционном режиме.
В случае возникновения критических вопросов касательно учебного процесса, которые невозможно решить дистанционно, необходимо записаться на консультацию с 10.00 по 13.00 через Telegram либо по телефону
Решетник Виктор Сергеевич.

Дистанционные консультации доступны со всеми преподавателями с 9.00 по 17.00 через интернет. Контакты преподавателей можно узнать у старост групп.