факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Тренінг студентів у Siemens Ukraine

В грудні був проведений тренінг студентів у Siemens Ukraine. Традиційно, студенти 5-го курсу приймають участь в таких одноденних семінарах.

Початок семінару. Доповідач – Маріна Маслей

Інформацію про компанію представила Маріна Маслей. Усі технічні теми презентував Сергій Степанюк.

Сергій Степанюк розповідає про переваги Simatic 7

Тематика семінару:

– IEC61805/11, побудова систем безпеки

– IEC62443, інформаційна безпека для неперервних виробництв

– Архітектури PROFINET

– Розподілені системи керування SIMATIC PCS 7

– Системи телеметрії та телекерування Telecontrol

– ISA 88 та SIMATIC BATCH

Відео з семінапу:

Новина з блогу сайту Siemens у фейсбуці з відео:

“Вітаємо магістрів 5-го курсу університету КПІ ім. Сікорського у стінах Siemens Україна!
Студенти кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу взяли участь в одноденному семінарі з сучасних систем АСУ ТП для безперервних виробництв. Домовились, що такі зустрічі будуть регулярними.”

Треба відзначити, що в 1980-х роках кафедра підтримувала тісні стосунки з компанією, до об’єднання ФРГ та ГДР та розпаду СРСР.

В цьому році був проведений перший такий захід. Сподіваємося на відновлення співпраці.

В цій компанії вже працює один з наших випускників 2017 року, Олексій Мельник.

Інші фотокартки з зустрічі:

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Внимание

Все формы обучения в КПИ им. Игоря Сикорского переводятся на дистанционное обучение с 12.03.2020 по 03.04.2020. Образовательный процесс реализовывается с использование электронных кабинетов "Электронный кампус" и других средств связи.
Все массовые мероприятия в этот период на территории университета запрещены.
Не болейте, берегите себя.

Очные консультации во время карантина.

В соответствии с приказом КМУ № 211 посещение учебных заведений их соискателями запрещено, поэтому все вопросы решаются в дистанционном режиме.
В случае возникновения критических вопросов касательно учебного процесса, которые невозможно решить дистанционно, необходимо записаться на консультацию с 10.00 по 13.00 через Telegram либо по телефону
Решетник Виктор Сергеевич.

Дистанционные консультации доступны со всеми преподавателями с 9.00 по 17.00 через интернет. Контакты преподавателей можно узнать у старост групп.