факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM

Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM

Доцент кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Пушкар М. В., будучи на стажуванні в Університеті прикладних наук Гессена (THM), Німеччина, в кампусі міста Фрідберг, 3-го грудня 2018 року провів лекцію. Лекція доцента Пушкаря торкалася теми «Self-excitation and control of autonomous induction generators» (Самозбудження та керування автономним асинхронним генератором).

На фото: доц. к.т.н. Пушкар М. В. та професор THM О. Кузнецов

Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM каф. АЕМС КПІ Сікорського

На лекції були присутні студенти, які навчаються за програмою подвійного диплому магістратури між КПІ ім. Ігоря Сікорського та ТНМ, а також викладачі та професори з THM та КПІ. В даний момент двоє студентів 5-го курсу нашої кафедри:  А. Отрошко та М. Хилько проходять навчання за програмою подвійного диплому в ТНМ.

Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM каф. АЕМС КПІ Сікорського

Окрім цього здійснюється тісна співпраця між викладачами двох навчальних закладів з метою обміну досвідом та спільних наукових досліджень.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), и в связи с продолжением карантина в Украине до 31 декабря дистанционная форма обучения для студентов также продолжается до 31 декабря. Об этом во время заседания ректората 19 октября сообщил первый проректор Юрий Якименко.

Последние объявления