факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

КПІшні баталії: «Битва факультетів»

5717cd15a503877ec050d

«Битва факультетів» — один з найбільших університетських заходів, націлений на дружню боротьбу і демонстрацію студентських талантів. Традиційно «Битва» організовується Студентською радою КПІ і складається з трьох етапів — спортивного, інтелектуального та творчого. Дати варіюються, але «Битва» завжди проходить восени.
Спортивний етап

6df575d90631290106bfb

Змагання, що перевіряють витримку та вміння працювати згуртовано. Локації розташовані на території КПІ: гравці мають свій власний маршрут і переміщуються, виконуючи різноманітні спортивні завдання. Результати фіксуються і вносяться до загальної таблиці. Переможець етапу визначається за кількістю часу, витраченого на вирішення задач на кожній окремій точці.
Збірна факультету — п’ять гравців, обов’язкова умова — наявність у команді хоча б однієї дівчини.

Інтелектуальний етап
b43b1990ef24767bfda2b
Проводиться у Бібліотеці КПІ у форматі «Що? Де? Коли?» — три тури по 12 запитань, на кожне по хвилині. З собою бажано мати блокнот та ручку. Виграє факультет, чия команда дала найбільше правильних відповідей.
Збірна має таку саму кількість учасників, як і у спортивному етапі.

Творчий етап
47be3ebe8bd38d13c7168
Можливість продемонструвати потенціал факультету у форматі танцю, музичного або театрального виступу, що зазвичай займає не більше п’яти хвилин. Вистава відбувається на сцені ЦКМ КПІ, де члени журі й визначають переможця за стандартними критеріями — артистизм, оригінальність, якість виконання та відповідність темі.
Кількість учасників збірної необмежена.

Фінал: журі, переможці, призи
Журі — це відомі діячі мистецтва та суспільства, випускники КПІ, представники адміністрації та компаній-партнерів.
За загальною кількістю балів визначають призерів та чемпіонів кожного етапу. Онлайн-голосуванням обирається факультет, команда якого найбільше сподобалась глядачам. Факультети-щасливчики нагороджуються партнерами заходу — від сертифікатів до грошових чеків і цінних подарунків.
Это невероятные впечатления. Я бы сопоставил эту победу с победой на «Евровидение», по эмоциям точно. Первые два этапа были легкими, достаточно было просто хорошо составить команду и не лажать. А вот последний, главный, этап — это то, ради чего стоит жить! Когда у тебя была хорошая сценка, а из неё режиссёр оставляет только минутный танец, суть которого была в светодиодах. И вот остаётся 10 минут до выступления, а у нас 4 комплекта не горит! И я как ненормальный ищу человека, который был с паяльником на «Битве» в тот день — и я его нашёл! Бедный Валерчик за 5 минут спаял 4 комплекта — это было невероятно. Ну а самое главне — это буря эмоций, фонтан эмоций, когда тебя награждает Женя Галич. Не передать словами то, что творилось у нас всех в сердцах. Я обязательно повторю это!
Дмитро Юденко, голова СР ІЕЕ, переможця «Битви факультетів 2017»
Медіаплатформа KPI TV знімає онлайн-трансляцію, а КПІшні інформаційні ресурси (Студентство КПІ, Студгородок КПИ, КПИ Live) усіляко підтримують захід.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Внимание

Все формы обучения в КПИ им. Игоря Сикорского переводятся на дистанционное обучение с 12.03.2020 по 03.04.2020. Образовательный процесс реализовывается с использование электронных кабинетов "Электронный кампус" и других средств связи.
Все массовые мероприятия в этот период на территории университета запрещены.
Не болейте, берегите себя.

Очные консультации во время карантина.

В соответствии с приказом КМУ № 211 посещение учебных заведений их соискателями запрещено, поэтому все вопросы решаются в дистанционном режиме.
В случае возникновения критических вопросов касательно учебного процесса, которые невозможно решить дистанционно, необходимо записаться на консультацию с 10.00 по 13.00 через Telegram либо по телефону
Решетник Виктор Сергеевич.

Дистанционные консультации доступны со всеми преподавателями с 9.00 по 17.00 через интернет. Контакты преподавателей можно узнать у старост групп.