факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Дні відкритих дверей (2016)

Дні відкритих дверей 2016 року

Щоденно проводитимуться дні відкритих дверей 2016 року з 26 по 30 березня на факультеті електроенерготехніки та автоматики ФЕА та кафедрі автоматизації електромеханічних систем та електроприводу АЕМС-ЕП.

Запрошуємо на екскурсію численними лабораторіями кафедри і всього факультету, а також на семінар “Вступна компанія 2016”.

Чекаємо на Вас!

Чекаємо Вас на днях відкритих дверей для ознайомлення з кафедрою та лабораторіями, а також з правилами вступу в цьому році.

UPD. Зараз ви можете подати документи на спеціальність 141 на спеціалізацію “Автоматизація електромеханічних систем, електропривод та електромобільність”, щоби навчатися на нашій кафедрі, яка дозволяє отримати ґрунтовні знання та практичні навички для дуже широкої сфери діяльності, як наукової, так і технічно-практичної.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), и в связи с продолжением карантина в Украине до 31 декабря дистанционная форма обучения для студентов также продолжается до 31 декабря. Об этом во время заседания ректората 19 октября сообщил первый проректор Юрий Якименко.

Последние объявления