факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Лауреат Державної премії України

Лауреат Державної премії України проф. Пересада С. М.

Лауреат Державної премії України проф. д.т.н. Пересада С. М. кафедри АЕМС-ЕП!

Вітаємо завідуючого нашої кафедри Пересаду Сергія Михайловича з присудженням Державної премії України в галузі науки і техніки.

11 жовтня 2016 року вийшов УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №440/2016 Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2015 року.

На основі подання комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки відзначено Пересаду Сергія Михайловича доктора технічних наук, завідувача кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” як співавтора роботи “Енергоефективні електромеханічні системи широкого технологічного призначення».

Державна премія України в галузі науки і техніки (далі – Державна премія) є державною нагородою України, яка присуджується за: видатні наукові дослідження, розроблення та впровадження нової техніки, матеріалів і технологій, створення підручників.

В Україні задля підвищення престижу наукової праці, національного визнання її суспільної значимості, залучення до наукових установ талановитих учених у квітні 1969 р. було засновано Державні премії УРСР у галузі науки і техніки та створено Комітет із Державних премій УРСР у галузі науки і техніки.

Сьогодні Комітет готує подання Президенту України щодо кандидатів для нагородження 15 Державними преміями України в галузі науки і техніки (колектив виконавців – до 8 осіб).

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), и в связи с продолжением карантина в Украине до 31 декабря дистанционная форма обучения для студентов также продолжается до 31 декабря. Об этом во время заседания ректората 19 октября сообщил первый проректор Юрий Якименко.

Последние объявления