факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

“Sikorsky Challenge 2016”

“Sikorsky Challenge 2016” кафедра АЕМС-ЕП

“Sikorsky Challenge 2016”. Від кафедри АЕМС-ЕП в рамках цього конкурсу викладачі нашої кафедри Пересада С. М., Ковбаса С. М. представили проект «Енергоефективний електропривод електробусу з акумуляторно-суперконденсаторним живленням».

Sikorsky Challenge 2016 кафедра АЕМС-ЕП прийняла участь

“Sikorsky Challenge” створено на базі НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» та Наукового парку “Київська політехніка” для пошуку професіоналів і новаторів у сфері інженерії та проектування, студентів, аспірантів, наукових працівників, які мають інноваційні ідеї або готові проекти; підприємців і стартаперів, які шукають фінансування і команди. Це надійна і вигідна екосистема для інвестиційних і венчурних фондів, приватних інвесторів, бізнес-ангелів і міжнародних експертів, що дає гарантовано високий результат. Так за результатами «Sikorsky Challenge 2015» 29 переможців фестивалю інноваційних проектів зібрали більше 26 млн. долларів США інвестицій, 9 пройшли школу Стартапу.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Внимание

Все формы обучения в КПИ им. Игоря Сикорского переводятся на дистанционное обучение с 12.03.2020 по 03.04.2020. Образовательный процесс реализовывается с использование электронных кабинетов "Электронный кампус" и других средств связи.
Все массовые мероприятия в этот период на территории университета запрещены.
Не болейте, берегите себя.

Очные консультации во время карантина.

В соответствии с приказом КМУ № 211 посещение учебных заведений их соискателями запрещено, поэтому все вопросы решаются в дистанционном режиме.
В случае возникновения критических вопросов касательно учебного процесса, которые невозможно решить дистанционно, необходимо записаться на консультацию с 10.00 по 13.00 через Telegram либо по телефону
Решетник Виктор Сергеевич.

Дистанционные консультации доступны со всеми преподавателями с 9.00 по 17.00 через интернет. Контакты преподавателей можно узнать у старост групп.