факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Від досліджень до підприємництва

Від прикладних досліджень до підприємництва

З 8 по 11 листопада 2010 року в НТУУ “КПІ” проходила міжнародна конференція по впровадженню нових інноваційних розробок ” Від прикладних досліджень до підприємництва “: сприяння новим інноваційним підприємствам і компаніям, пов’язаним з освоєнням результатів академічних досліджень» (‘From Applied Research to Enterpreneurship: Promoting Innovation-driven Start-ups and Academic Spin-offs’), в роботі якої брали участь наші молоді науковці – асистенти Пушкар М. В. та Димко С. С.

Конференція була організована Європейською комісією ООН та Міністерством освіти та науки України. На виставці, що проходила в рамках конференції, було представлено декілька інноваційних розробок нашої кафедри:

• Інтерактивний енергозберігаючий мікроконтроллер систем водопостачання (науковий керівник доц.. к.т.н. Кіселичник О.І.)

•   Програмований мікроконтроллер  для систем керування нелінійними об’єктами  (науковий керівник проф.. д.т.н. Пересада С.М.)

•   Система тестування електроприводів «СТЕП-2» (науковий керівник проф.. д.т.н. Пересада С.М.).

Серед гостей виставки, що відвідали наш стенд, були Віце-прем’єр-міністр України – Сергій Тігіпко, Голова Державного комітету з питань науки, інновацій та інформатизації – Володимир Семиноженко, Ректор НТУУ «КПІ» – Михайло Згуровський, посол США в Україні – Уіліям Тейлор, посол Королівства Норвегії в Україні – Олав Берстад, а також провідні фахівці з інноваційної діяльності та інтелектуальної власності країн-членів ООН, політики, освітяни, промисловці, та бізнесмени.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс будет осуществляться в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления