Навчальний семестр у THM

Семестр навчання в Німеччині

Привіт. Я – студент 5-го курсу групи ЕП-81мн Андрій Отрошко. Під час зимового семестру я навчався в Technische Hochschule Mittelhessen за програмою подвійного диплому. Навчання проводилося в межах інтернаціональної програми DAAD на основі нової спеціальності в THM — Computer, control and communication engineering (CCCE).

В групі навчалося 11 студентів, в тому числі 4 студенти з ФЕА, 3 — з Індії, пакистанець, індонезієць, парагваєць і німець. В програмі було 6 кредитних модулів:

• англійська мова,
  • кібербезпека,
  • основи проектування Smart Grids,
  • моделювання електромеханічних систем,
  • методи керування електроприводами,
  • міждисциплінарний проект з Internet of Things.

Лекції проводилися блоками по 2 заняття, кожне з яких триває 1,5 години. Всі заняття проводяться компетентними викладачами з використанням сучасної техніки.

Додатково я був відповідальним за створення алгоритму керування повороту передньою віссю автономної моделі автомобіля. Емпіричним шляхом було створено кінематичну модель машини, а потім розроблено регулятор цієї моделі в просторі стану. Модель була складена в середовищі Matlab, тулбоксі Simulink, і потім за допомогою вбудованих засобів переведена на мову програмування С і реалізована на мікроконтролерному пристрою.

Ми проживали в гуртожитку в окремій кімнаті площею 13 квадратних метрів. Кожна кімната має декілька шаф, ліжко, робочий стіл, раковину. Можна підключитися до швидкого безлімітного Інтернету за допомогою кабелю Ethernet.  Інтр’єр виглядає наступним чином.

3кф

Моя кімната в гуртожитку

4еік

Кухня на моєму поверсі

Семестр навчання в Німеччині, студент кафедри АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Объявления

Обращаемся за помощью в лечении студента 5-го курса группы ЕП-81 Филиппенко Н. В., который после тяжёлой травмы с 01.02.2019 находится в реанимационном отделе відділенні «Института патологии хребта и суставов» Харькова, и нуждается в проведении операции стоимостью около 100 000 грн.
Для предоставления помощи открыт счёт: карта ПриватБанка 5168 7554 3672 4898, получатель: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мать студента.