Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Дюденко Євгеній Петрович

Дюденко Євгеній Петрович

Дюденко Євгеній Петрович. Випускник 2006 року.

У 2012 році сумісно з Буланча Сергієм заснували компанію ПрофДрайв Украина, що займається поширенням Bosch Rexroth, Mitsubithi Electric, ABB, Delta Electronic, Schneider Electric, Allen Bradley, Danfoss, Control Techniques, Veichi, Hitachi та багато інших.

Зараз працює головним інженером компанії.

Види діяльності компанії за КВЕД

Дата оновлення: 04.12.2018

 • Основний
 • 46.69 Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням
 • Інші види діяльності
 • 43.21 Електромонтажні роботи
 • 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля
 • 62.01 Комп’ютерне програмування
 • 73.12 Посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації
 • 33.20 Установлення та монтаж машин і устатковання

Інформація про компанію “ПРОФДРАЙВ УКРАЇНА”Отримайте юридичну інформацію про фірму “ПРОФДРАЙВ УКРАЇНА”. Повноцінне досьє про фірму допоможе директору в прийняттi рішення, співпрацювати з підрядником або краще не зв’язуватися. Ці дані знаходяться в держреєстрі. Такий набiр даних отримують за допомогою ЄДРПОУ фірми 40739832.Дані про компанію “ПРОФДРАЙВ УКРАЇНА”За кодом фірми, що називається номер свідоцтва про реєстрацію, можна дізнатися, в якому місці знаходиться цей бізнес – для “ПРОФДРАЙВ УКРАЇНА” це Київ, в нашому каталозі на букву П. Юридична адреса фірми 04128, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ СТЕЦЕНКА, будинок 19/91, офіс 18, а також більш докладне досьє можна дізнатися в повній версії наших інструментів. За кодом ОКПО на сайті містяться дані про засновників і тих, хто має право підпису, прізвища, імена та по батькові цих суб’єктів правової діяльності. Ключові особи цієї компанії – керівник Буланча Сергій Володимирович, а також засновники Буланча Сергій Володимирович, Дюденко Євгеній Петрович. У повній версії сайту знаходяться судові рішення по цій компанії, дані з податкового реєстру і розмір статутного капіталу компанії. Форма власності компанії – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Дивіться інші компанії в Київ або в каталозі на букву П

СтатистикаПо результатам 2 семестра

2020/2021 учебного года

и вступительной кампании-2021


Всего студентов: 178,
из них на бюджете: 175.

ОбъявленияОбразовательный процесс до конца 1 семестра

С целью предотвращения распротранения COVID-19, учитывая ухудшение эпидемиологической ситуации, были внесены изменения в Приказ по университету №НУ/222/2021 от 22.10.2021 "Про организационные меры предотвращения распространения коронавируса COVID-19", а именно:

 • все формы обучения с 25.10.2021 до 31.12.2021 в КПИ им. Игоря Сикорского перевести в дистанционный режим (для соискателей высшего образования, а также слушателей курсов повышения квалификации, подготовительного отдела и довузовской подготовки);
 • термин внедрения дистанционного режима обучения, предусмотренного этим приказам, может пересматриваться и изменяться раз в месяц за 10 дней до вступления в силу таких изменений.


 • Последние объявления
  Партнёры

  Центр международного образования