факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Дюденко Євгеній Петрович

Дюденко Євгеній Петрович

Дюденко Євгеній Петрович. Випускник 2006 року.

У 2012 році сумісно з Буланча Сергієм заснували компанію ПрофДрайв Украина, що займається поширенням Bosch Rexroth, Mitsubithi Electric, ABB, Delta Electronic, Schneider Electric, Allen Bradley, Danfoss, Control Techniques, Veichi, Hitachi та багато інших.

Зараз працює головним інженером компанії.

Види діяльності компанії за КВЕД

Дата оновлення: 04.12.2018

  • Основний
  • 46.69 Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням
  • Інші види діяльності
  • 43.21 Електромонтажні роботи
  • 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля
  • 62.01 Комп’ютерне програмування
  • 73.12 Посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації
  • 33.20 Установлення та монтаж машин і устатковання

Інформація про компанію “ПРОФДРАЙВ УКРАЇНА”Отримайте юридичну інформацію про фірму “ПРОФДРАЙВ УКРАЇНА”. Повноцінне досьє про фірму допоможе директору в прийняттi рішення, співпрацювати з підрядником або краще не зв’язуватися. Ці дані знаходяться в держреєстрі. Такий набiр даних отримують за допомогою ЄДРПОУ фірми 40739832.Дані про компанію “ПРОФДРАЙВ УКРАЇНА”За кодом фірми, що називається номер свідоцтва про реєстрацію, можна дізнатися, в якому місці знаходиться цей бізнес – для “ПРОФДРАЙВ УКРАЇНА” це Київ, в нашому каталозі на букву П. Юридична адреса фірми 04128, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ СТЕЦЕНКА, будинок 19/91, офіс 18, а також більш докладне досьє можна дізнатися в повній версії наших інструментів. За кодом ОКПО на сайті містяться дані про засновників і тих, хто має право підпису, прізвища, імена та по батькові цих суб’єктів правової діяльності. Ключові особи цієї компанії – керівник Буланча Сергій Володимирович, а також засновники Буланча Сергій Володимирович, Дюденко Євгеній Петрович. У повній версії сайту знаходяться судові рішення по цій компанії, дані з податкового реєстру і розмір статутного капіталу компанії. Форма власності компанії – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Дивіться інші компанії в Київ або в каталозі на букву П

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери