Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Вітаємо Ігоря Володимировича Волкова з 85-річчям

85-річчя члена-кореспондента НАН України Ігоря Володимировича Волкова

24 лютого 2021 року виповнюється 85 років від дня народження та 60 років наукової діяльності доктора технічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, члена-кореспондента НАН України, головного наукового співробітника відділу перетворення та стабілізації електромагнітних процесів Інституту електродинаміки НАН України Ігоря Володимировича Волкова.

Колектив кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу щиро вітає почесного випускника 1958 року із цією знаменною подією!

І.В. Волков доклав багато зусиль до розвитку вітчизняної науки та підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації. Під науковим керівництвом захищено 34 кандидатських та 5 докторських дисертацій. Ігор Володимирович багато років працює у спеціалізованих вчених радах із захисту дисертацій і виступає офіційним опонентом на захистах.

Дослідження, які провів Волков І.В. в Інституті електродинаміки НАН України, зумовили створення та широке практичне застосування нового класу електротехнічних пристроїв – систем стабілізованого струму, що використовуються для електроживлення установок прогресивних технологій: плазмово-дуговій, електронно-іонній, лазерній, електрогідравлічній, магнітно-імпульсній та ін., розробив методи їх оптимізації і обґрунтував метод структурного синтезу перетворювачів цього класу.

Автор більш ніж 210 авторських свідоцтв і закордонних патентів, 9 монографій, понад 270 наукових статей. У 1975 році І.В.Волкову присуджено Державну премію України у галузі науки і техніки, у 1982 р. – почесне звання Заслуженого діяча науки України; у 1993 р. − премію НАН України ім. Г.Ф. Проскури. Він нагороджений трьома медалями та Почесною грамотою Президії НАН України.

Бажаємо творчого натхнення, удачі й радості!

СтатистикаПо результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года


Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

ОбъявленияОбразовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления
Партнёры

Центр международного образования