Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Інформація для випускників щодо продовження проживання

Продовження проживання можливе випускникам магістратури, які формують науковий резерв і планують вступ до аспірантури у 2021 році. Для цього необхідно:

• подати заяву (у вільній формі) на ім’я проректора з навчально-виховної роботи з візою-погодженням профільного заступника декана факультету/директора інституту;
  • до заяви додається клопотання кафедри, у якому відображається наявність рекомендації для вступу до аспірантури за результатами захисту магістерської дисертації та обґрунтування необхідності перебування в університеті у визначений період (із зазначенням термінів цього періоду);
  • заяву можна подати онлайн через відповідальну особу з питань поселення на вашому факультеті/інституті.

Коли:

• Навчання завершується 31.12.2020, отже випускники можуть проживати в гуртожитках до 14.01.2021
  • Розгляд заяв випускників магістратури на продовження проживання запланований на 11.01.2021

По результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года

Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления

Центр международного образования