Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Інформація для випускників щодо продовження проживання

Продовження проживання можливе випускникам магістратури, які формують науковий резерв і планують вступ до аспірантури у 2021 році. Для цього необхідно:

• подати заяву (у вільній формі) на ім’я проректора з навчально-виховної роботи з візою-погодженням профільного заступника декана факультету/директора інституту;
  • до заяви додається клопотання кафедри, у якому відображається наявність рекомендації для вступу до аспірантури за результатами захисту магістерської дисертації та обґрунтування необхідності перебування в університеті у визначений період (із зазначенням термінів цього періоду);
  • заяву можна подати онлайн через відповідальну особу з питань поселення на вашому факультеті/інституті.

Коли:

• Навчання завершується 31.12.2020, отже випускники можуть проживати в гуртожитках до 14.01.2021
  • Розгляд заяв випускників магістратури на продовження проживання запланований на 11.01.2021

2020/2021 навчального року

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес провадиться в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення

Центр міжнародної освіти