факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Програма технічного обслуговування SWAPs від ABB

ABB запускає програму технічного обслуговування SWAPs

Компанія ABB, партнер нашої кафедри, представляє SWAPs – програму технічного обслуговування (ТО) для досягнення максимальної продуктивності, захисту обладнання і оптимізації витрат.

Про це з посиланням на сайт виробника повідомляє електротехнічний журнал «Електроблюз» (новини електротехніки, ринок електротехніки).

Програма допомагає визначити, коли та яким чином слід виконувати ТО розподільних пристроїв середньої напруги виробництва ABB і пов’язаних з ними компонентів – вимикачів та реле захисту.

Своєчасне і правильне ТО обладнання життєво важливо для підвищення безпеки роботи, забезпечення надійного електропостачання та тривалого терміну служби експлуатаційного обладнання.

Детальніше – за посиланням.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), и в связи с продолжением карантина в Украине до 31 декабря дистанционная форма обучения для студентов также продолжается до 31 декабря. Об этом во время заседания ректората 19 октября сообщил первый проректор Юрий Якименко.

Последние объявления