Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Програма технічного обслуговування SWAPs від ABB

ABB запускає програму технічного обслуговування SWAPs

Компанія ABB, партнер нашої кафедри, представляє SWAPs – програму технічного обслуговування (ТО) для досягнення максимальної продуктивності, захисту обладнання і оптимізації витрат.

Про це з посиланням на сайт виробника повідомляє електротехнічний журнал «Електроблюз» (новини електротехніки, ринок електротехніки).

Програма допомагає визначити, коли та яким чином слід виконувати ТО розподільних пристроїв середньої напруги виробництва ABB і пов’язаних з ними компонентів – вимикачів та реле захисту.

Своєчасне і правильне ТО обладнання життєво важливо для підвищення безпеки роботи, забезпечення надійного електропостачання та тривалого терміну служби експлуатаційного обладнання.

Детальніше – за посиланням.

По результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года

Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления

Центр международного образования