факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Дата та час іспиту для вступу для мол. спец.

Вступний іспит для молодших спеціалістів! (Оновлено)

До уваги вступників, які поступають на #ФЕА за дипломами молодших спеціалістів.

Вступний іспит для молодших спеціалістів буде проведено 25 серпня (вівторок) 2020 р. у корпусі №19. Початок іспиту о 10:00. Допуск до корпусу здійснюватиметься лише з 09:00 до 09:45.

В інформаційних матеріалах, розміщених біля вхідних дверей корпусу, буде зазначено номери аудиторій для складання вступного іспиту відповідно до прізвища вступника. Зазвичай розподіл здійснюється за першою буквою прізвища.

ОБОВ’ЯЗКОВО ВІЗЬМІТЬ з собою ПАСПОРТИ та 2 ручки СИНЬОГО кольору.

Бажаємо удачі, та не хворійте.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), и в связи с продолжением карантина в Украине до 31 декабря дистанционная форма обучения для студентов также продолжается до 31 декабря. Об этом во время заседания ректората 19 октября сообщил первый проректор Юрий Якименко.

Последние объявления