факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Електромобільність в дії

Партнер кафедри, високотехнологічна компанія “Політехносервіс” розпочала виробництво першого в Україні тролейбусу з автономним ходом. Такі транспортні засоби можуть працювати як звичайний тролейбус з живленням від контактної мережі, так і як електробус з акумуляторним живленням.

Загальний вигляд тролейбусу

Вітаємо компанію “Політехносервіс”, в тому числі випускників кафедрі, які працюють в ній, з цим результатом.

Модуль акумуляторів

Сподіваємося, що установка для дослідження систем керування електроприводами, яку розробляє кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу для цієї компанії, дозволить підвищити показники якості керування транспортними засобами.

Завідувач кафедри, д.т.н., проф. Пересада Сергій Михайлович.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс будет осуществляться в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления