Вступний екзамен для молодших спеціалістів

Увага! Екзамен для молодших спеціалістів !

Екзамен для молодших спеціалістів відбудеться 26.07.18 о 10:00.
Вхід — за годину до початку екзамену.
Консультація до екзамену відбудеться 25.07.18 о 16:00 в ауд. 146, 16 корпус.

Чекаємо на вас.

Розклад вступних екзаменів із загальноосвітніх предметів.

Кафедра готує бакалаврів за спеціальністю 141 — Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньою програмою підготовки (спеціалізацією) “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність” за прискореною програмою на базі диплому «молодший спеціаліст». Кожного року ми набираємо окрему групу студентів, яка навчається за кошти держбюджету по індивідуальній прискореній програмі (2 роки 9 місяців) з отриманням стипендії.

Набір здійснюється на денну форму навчання за кошти держбюджету та за контрактом (за кошти фізичних та юридичних осіб) та на заочну форму навчання за контрактом.

Учебный год 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всего учится: 195 / 187,
из них на бюджете: 185 / 183.
Получают стипендию: 89 / 92,
из них повышенную: 7 / 12.

100 лет ФЭА!

В этом году исполняется 100 лет ФЭА. Поздравляем преподавателей, выпускников и студентов с этой знаменательной датой. Все кто желает внести вклад, воссоздать историю факультета, присылайте предложения на почтовый адрес svkorol ON ukr.net.