ОП “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

4. Міжнародне наукове співробітництво 2019 р.

Міжнародне наукове співробітництво 2019 р.

4.      Міжнародне наукове співробітництво. Аналіз і приклади участі науковців підрозділу у виконанні міжнародних наукових проектів, договорів, грантів, контрактів. Приклади міжнародного наукового співробітництва по кожній країні викласти у таблиці за формою, наведеною у  Додатку 9  до розпорядження. Навести приклади участі у програмі ЄС «Горизонт 2020» та NATO (назва проекту, учасники консорціуму, скорочено результати виконання проекту).

4.1.   Кафедра має договори про співробітництво з інститутом електричних енергосистем Магдебурзького університету ім. Отто фон Геріке (Німеччина) та Другим Римським технічним університетом (Італія), Келецьким технологічним університетом (Польща).

4.2.   У звітному році підписано міжуніверситетський договір про спірвобітництво з Університетом Ноттінгема (Великобританія).

4.4.   Кафедра співпрацює з Університетом прикладних наук Гессена (Німеччина) в рамках програм ERASMUS+ та програми створення Міжуніверситетського міжнародного комплексу «Електроенергетика та електромеханіка», яка фінансується DAAD. В рамках співробітництва проводяться спільні дослідження, семінари, а також обмін студентами і викладачами.

4.4.   У звітному році спільно з з Університетом прикладних наук Гессена (Німеччина) відкрито «Українсько-німецький навчально-науковий центр з електроенергетики та електромеханіки КПІ ім. Ігоря Сікорського».

4.5.   Підписано договір та відкрито програму подвійного диплому магістра між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Університетом прикладних наук Гессена.

4.6.   В Університеті прикладних наук Гессена у звітному році було здійснено стажування 2 співробітників (проф. Пересада С. М., доц. Ковбаса С. М.,), двох аспірантів (Решетник В., Ніконенко Є.). Чотири  студенти взяли участь в програмі подвійного диплому між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Університетом прикладних наук Гессена: Беняшевська К. Борщ Р., Рибка В., Сорока П.

4.7.   У звітному році кафедра співпрацювала з Університетом Ворика (м. Ворик, Великобританія) в рамках програми ERASMUS+. В рамках співробітництва у 2019 році пройшли стажування в Університеті Ворика проф. Пересада С. М., доц. Ковбаса С. М., доц. Король С. В., доц. Бур’ян С. О., а також в програмі обміну взяли участь студенти Зінченко О. (5-й курс) та Родькін Д. (6-й курс).

4.8.   На рівні особистих контактів продовжується співробітництво з Рочестерським технологічним інститутом, (США), проф. Ляшевський С. Е.

Статистика



По результатам 1 семестра

2022/2023 учебного года


Всего студентов: 137,
из них на бюджете: 130.

Объявления



Образовательный процесс во втором семестре

С целью предотвращения распротранения COVID-19, учитывая ухудшение эпидемиологической ситуации, согласован и опубликован Приказ НОН/29/2022 от 26.01.2022 «Про организационные меры для предотвращения распространению коронавируса COVID19» . Семестр начинается в дистанционном режиме, решение о переходе в смешанный режим принимается в конце каждого месяца. На текущий момент, дистанционный режим продлён до 19.03.2022.


Последние объявления




Партнёры

Центр международного образования