12. Проект плану розвитку підрозділу на 2020 рік

Проект плану розвитку підрозділу на 2020 рік

12. Проект плану розвитку підрозділу на 2020 рік (очікуване фінансування госп/д робіт).

У 2020 році планується продовжити роботи, спрямовані на розвиток електромобільності, зокрема в рапмках виконання держбюджетної науково-дослідної роботи «Адаптивне векторне керування з оптимізацією втрат потужності для електромеханічних систем електричних транспортних засобів з підвищеними динамічними та енергетичними характеристиками».

На 2020 рік заплановано захисти однієї докторської (доц. Ковбаса С. М.) та двох кандидатських дисертацій (ас. Желінський М. М., ас. Зайченко Ю. М.).

Загалом заплановано видання трьох монографій, публікацію 34 статей у фахових виданнях, в тому числі 8, що входять у Scopus та/або WoS.

У 2020 році передбачається продовження міжнародного співробітництва з Університетом Ноттінгема (Великобританія), Університетом Прикладних наук Гессена (Німеччина), Університетом Ворика (м. Ворик, Великобританія).