ОП “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Пижов Володимир Михайлович

Пижов Володимир Михайлович

Пижов Володимир Михайлович викладач АЕМС-ЕП КПІ, к.т.н., доцент. Куратор групи ЕП-71мп

пижовНародився 09 березня 1952, закінчив Київський політехнічний інститут у 1975 за спеціальністю «Електропривод та автоматизація промислових установок». З цього ж року працює на кафедрі інженером, асистентом, старшим викладачем та доцентом. У 1981 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Оптимальний за динамічністю асинхронний електропривод клітьової шахтної підйомної установки». Є сертифікованим спеціалістом з енергоменеджменту. Опубліковано більше 70 наукових робіт, отримано 10 свідоцтв на винаходи у таких галузях: автоматизовані системи керування підйомними машинами, електропривод з лінійними асинхронними двигунами, системи керування установками із складними електромеханічними зв’язками. Учасник багатьох міжнародних науково-технічних конференцій.

Сторінка викладача в системі “Іntellect”

ПІБ Orcid WOS Scopus Google Scholar
Пижов Володимир Михайлович

Викладає дисципліну

Керування електроприводами-2;

Список останніх наукових праць

З 1981 до 1987 був заступником декана електротехнічного факультету КПІ з виховної роботи.

У 1990 був запрошений викладати курс «Електропривод із складними електромеханічними зв’язками» у технічному університеті м. Сіань, Китай, для аспірантів та викладачів університету.

      Пижов Володимир Михайлович викладач АЕМС-ЕП КПІЛекція у Китаї.

У 1991 пройшов наукове стажування у університеті Торонто, Канада.

З 1994 року Пижов Володимир Михайлович працює експертом у багатьох проектах та програмах Європейського Союзу у таких сферах: моніторинг та оцінка міжнародних проектів, енергетика та енергозбереження, освіта, розвиток малого та середнього бізнесу, прикордонне співробітництво. У рамках проектів ЄС працював у багатьох країнах світу: Україна, Бельгія, Вірменія, Грузія, Данія, Естонія, Ізраїль, Індонезія, Іспанія, Італія, Йорданія, Латвія, Литва, Ліван, Молдова, Нідерланди, Палестина, Польща, Румунія,  Росія, Туркменістан, Фінляндія. Вільно володіє англійською мовою.

Пижов Володимир Михайлович викладач АЕМС-ЕП КПІ    Моніторинг проекту гуманітарної допомоги ЄС, сектор Газа, Палестина.

Пижов Володимир Михайлович викладач АЕМС-ЕП КПІ

 Проект ЄС з розвитку малого та середнього бізнесу в Індонезії. З губернатором Північної Суматри після тренінгу для місцевих службовців.

Хобі: рибалка, полювання, подорожі, присадибне господарство

Пижов Володимир Михайлович викладач АЕМС-ЕП КПІ

На полюванні у Карпатах

СтатистикаПо результатам 1 семестра

2022/2023 учебного года


Всего студентов: 137,
из них на бюджете: 130.

ОбъявленияОбразовательный процесс во втором семестре

С целью предотвращения распротранения COVID-19, учитывая ухудшение эпидемиологической ситуации, согласован и опубликован Приказ НОН/29/2022 от 26.01.2022 «Про организационные меры для предотвращения распространению коронавируса COVID19» . Семестр начинается в дистанционном режиме, решение о переходе в смешанный режим принимается в конце каждого месяца. На текущий момент, дистанционный режим продлён до 19.03.2022.


Последние объявления
Партнёры

Центр международного образования