Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Техноарт КПІ 2021, 5-6 червня

Вітаємо з Днем космонавтики!

У цьому році виповнюється 60 років з дня першого польоту людини у космос. Це стало можливим завдяки видатному українцеві Сергію Корольову – головному конструктору перших ракетно-космічних систем, основоположнику практичної космонавтики.

5-6 червня 2021 року фестиваль ТехноАртКПІ пройде у форматі онлайн-хакатону «Досліджуй космос заради Землі» («Hack Space for Earth») метою якого є пошук інноваційних рішень космічних задач заради вирішення Земних проблем. Якщо ти школяр віком від 14 до 17 років – приєднуйся до нас, щоб розробити ідеї, які можуть змінити наш світ на краще.

Ти зустрінешся з талановитими колегами і наставниками в космічній і технологічній галузях КПІ та його партнерів, дізнаєшся багато цікавого від представників космічного сектору України, поспілкуєшся і попрацюєш з експертами, а також матимеш можливість разом зі студентами-менторами КПІ ім. Ігоря Сікорського запропонувати нові рішення для майбутнього космосу та нашої планети.

Більш детально тут (https://technoart.kpi.ua/).
Реєструйся для участі тут (http://surl.li/pztn).

ТехноАртКПІ у соц. мережах:
Facebook (https://www.facebook.com/TechnoArtKpi)

Instagram (https://www.instagram.com/technoartkpi.dnvr)

Telegram (https://t.me/HackSpaceForEarth)

Долучайтесь також до прослуховування подкасту ROCKET SCIENCE (https://t.me/dnvr_31/1098) від РадіоКПІ.

Всесвіт безмежний, космос – дивовижний і загадковий, ще багато чого про нього нам невідомо, а це означає, що попереду чекає безліч нових відкриттів.

Вступник на сайті (https://pk.kpi.ua/) | інстаграм (https://instagram.com/abiturient_kpi) | телеграм
(https://t.me/vstup_kpi)🎥 Плейлист YouTube
(https://www.youtube.com/channel/UC5dxUmYqQl9R3OXaxeFF8Aw)

Будьте обережні та здорові, бережіть себе і чекаємо на вас!

#КПІ #ДНВР #Вступ2021 #ТехноАртKPI

СтатистикаПо результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года


Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

ОбъявленияОбразовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления
Партнёры

Центр международного образования