Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Новий світовий рекорд у вітроенергетиці Vestas

Новий рекорд у вітроенергетиці встановила компанія Vestas за участі нашого випускника

Світовий лідер, датська компанія Vestas, яка працює на ринку вітрогенераторів 40 років, встановила новий світовий рекорд потужності в області вітрогенераторів. Нова модель вітрогенератора V236-15.0 MW, розроблена за активної участі нашого випускника Тусіта Абеясекера, має номінальну потужність 15 МВт і може генерувати 60-85 ГВт на рік, що достатньо для забезпечення електроенергією 20 тисяч будинків. Новий генератор буде найпотужнішим в ряду генераторів компанії Vestas, які пропонуються для офшорних вітроелектростанцій, що розміщуються у відкритому морі на значній відстані від узбережжя.

Розроблена система генерування може виробляти електричну енергію при швидкостях вітру 3-30 м/с. Для приведення в рух цього генератора потрібна турбіна з діаметром лопатей 236 м встановлена на щоглі більше 140 м.

Детальніше за посиланням.

Тусіта Абеясекера – голова підрозділу компанії «Vestas», Данія, яка є лідером з виробництва та встановлення вітрогенераторів у світі.

По результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года

Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления

Центр международного образования