Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Онлайн-День відкритих дверей

Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує всіх охочих на День відкритих дверей онлайн!

Цікавишся як створювати інтелектуальні системи «розумний дім» та відновлювальні джерела електроенергії? Мрієш розробляти комп’ютерно-керовані електромобілі та робототехнічні засоби? А можливо хочеш займатись моделюванням та створювати унікальні електромеханічні системи? Приєднуйся до Дня відкритих дверей Факультету електроенерготехніки та автоматики онлайн!

Під час зустрічі ви дізнаєтесь:

• чому випускники ФЕА завжди затребувані;
• все про спеціальність 141 та освітні програми;
• де і ким працюють випускники факультету;
• про програму подвійного диплому та стажування за кордоном;
• як, будучи студентом, опанувати одну з актуальних професій і не проґавити своє студентське життя.

Ви зможете:
• поспілкуватися із викладачами та студентами ФЕА;
• отримати відповіді на запитання;
• віртуально оглянути лабораторії і кафедру.

Реєстрація за посиланням
Коли: 26.02.2021 о 16:00

Де: у Zoom (Ідентифікатор конференції: 789 0939 5677, Код доступу: DhkhF5)

Вступник ФЕА на сайті | телеграм | Фейсбук

По результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года

Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления

Центр международного образования