факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Стипендія Леонарда Ейлера

Вітаємо! Стипендія Леонарда Ейлера присуджена студентові 6-го курсу Ніконенко Євгену.

Стипендія Леонарда Ейлера. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського

На фото зліва: проф. Яндульский О. С., студент 6-го курсу Ніконеко Є. та проф. Кузнецов О. на врученні

Це стипендія від Університету приклад наук Гессена, Німеччина (THM) за проекту Leonhard Euler Program 2018/19 в рамках програми DAAD.

Вона присуджується переможцю заочного конкурсу серед найкращих студентів 6-го курсу (власне конкурс проводиться за 1 семестр до вступу на 6-ий курс) на основі середнього балу всіх дисциплін (за період бакалаврата та 1-ий семестр магістратури) та публікацій, зроблених студентом у фахових виданнях України та зарубіжних. Також документи можуть подати аспіранти, що вчаться на останньому курсі.

Стипендія покриває затрати на дослідження в рамках магістерської дисертації, а наприкінці 6-го курсу студент має провести 1-місячне стажування, і як результат стажування – зробити публікацію за темою досліджень в науковому виданні, та захиститися.

Стипендія Леонарда Ейлера. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського

Через те, що стажування заплановане на кінець 2-го курсу магістратури, з нашої країни в конкурсі приймають участь лише магістри наукового спрямування.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс будет осуществляться в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления