факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Співробітництво з Китаєм

Співробітництво з Китаєм кафедри АЕМС-ЕП КПІ

Співробітництво з Китаєм проходить в рамках програми співпраці України з Китаєм, детальніше – за посиланням. Кафедру відвідала делегація з технопарку Ганджоу (Гуанчжоу), Китай.

В цьому місті вже проводилися та заплановані на 2018 рік проведення великої кількості конференцій, виставок та симпозіумів з метою розширення контингенту технопарку, його зв’язків у світі та налагодження партнерських відносин з провідними науковими школами світу.

На кафедрі відбулися перемовини про участь кафедри в інноваційних проектах технопарку електротехнічного та електромеханічного напряму.

Співробітництво з Китаєм кафедри АЕМС-ЕП 2017

Для рішення питань щодо відвідування технопарку та організації суміжних заходів можна звертатися до посольства України в Китайській народній республіці – дивись за цим посиланням.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Внимание

Все формы обучения в КПИ им. Игоря Сикорского переводятся на дистанционное обучение с 12.03.2020 по 03.04.2020. Образовательный процесс реализовывается с использование электронных кабинетов "Электронный кампус" и других средств связи.
Все массовые мероприятия в этот период на территории университета запрещены.
Не болейте, берегите себя.

Очные консультации во время карантина.

В соответствии с приказом КМУ № 211 посещение учебных заведений их соискателями запрещено, поэтому все вопросы решаются в дистанционном режиме.
В случае возникновения критических вопросов касательно учебного процесса, которые невозможно решить дистанционно, необходимо записаться на консультацию с 10.00 по 13.00 через Telegram либо по телефону
Решетник Виктор Сергеевич.

Дистанционные консультации доступны со всеми преподавателями с 9.00 по 17.00 через интернет. Контакты преподавателей можно узнать у старост групп.