факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Співробітництво з Китаєм

Співробітництво з Китаєм кафедри АЕМС-ЕП КПІ

Співробітництво з Китаєм проходить в рамках програми співпраці України з Китаєм, детальніше – за посиланням. Кафедру відвідала делегація з технопарку Ганджоу (Гуанчжоу), Китай.

В цьому місті вже проводилися та заплановані на 2018 рік проведення великої кількості конференцій, виставок та симпозіумів з метою розширення контингенту технопарку, його зв’язків у світі та налагодження партнерських відносин з провідними науковими школами світу.

На кафедрі відбулися перемовини про участь кафедри в інноваційних проектах технопарку електротехнічного та електромеханічного напряму.

Співробітництво з Китаєм кафедри АЕМС-ЕП 2017

Для рішення питань щодо відвідування технопарку та організації суміжних заходів можна звертатися до посольства України в Китайській народній республіці – дивись за цим посиланням.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), и в связи с продолжением карантина в Украине до 31 декабря дистанционная форма обучения для студентов также продолжается до 31 декабря. Об этом во время заседания ректората 19 октября сообщил первый проректор Юрий Якименко.

Последние объявления