У теперішній час у всьому світі ведуться активні дослідження різних типів електричних двигунів та способів керування ними. Для того, щоб мати можливість проаналізувати вплив різних факторів на роботу електричного двигуна, необхідно знати його поведінку. Саме тому, створення системи візуалізації змінних електродвигуна, таких як швидкість, струм, напруга тощо є актуальною задачею. Перспективи розробки таких систем пов’язані з можливістю тестування роботи електроприводів в режимі реального часу.

СИСТЕМА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ В ЛАБОРАТОРНИХ УСТАНОВКАХ ПО ДИСЦИПЛІНІ «ТЕОРІЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДА» Мельник А.В., магістрант, Островерхов М.Я., д.т.н., проф.(pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Объявления

Обращаемся за помощью в лечении студента 5-го курса группы ЕП-81 Филиппенко Н. В., который после тяжёлой травмы с 01.02.2019 находится в реанимационном отделе відділенні «Института патологии хребта и суставов» Харькова, и нуждается в проведении операции стоимостью около 100 000 грн.
Для предоставления помощи открыт счёт: карта ПриватБанка 5168 7554 3672 4898, получатель: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мать студента.