У теперішній час у всьому світі ведуться активні дослідження різних типів електричних двигунів та способів керування ними. Для того, щоб мати можливість проаналізувати вплив різних факторів на роботу електричного двигуна, необхідно знати його поведінку. Саме тому, створення системи візуалізації змінних електродвигуна, таких як швидкість, струм, напруга тощо є актуальною задачею. Перспективи розробки таких систем пов’язані з можливістю тестування роботи електроприводів в режимі реального часу.

СИСТЕМА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ В ЛАБОРАТОРНИХ УСТАНОВКАХ ПО ДИСЦИПЛІНІ «ТЕОРІЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДА» Мельник А.В., магістрант, Островерхов М.Я., д.т.н., проф.(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.