ТРАВОЛАТОР З ЛІНІЙНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ Теряєв В.І., к.т.н., доц., Михайлов М.В., магістрант

ТРАВОЛАТОР З ЛІНІЙНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ

Траволатор (рухомий тротуар) являє собою безступінчасту доріжку із замкненим полотном, призначену для переміщення пасажирів і вантажів (багажу) між двома пунктами, розташованими на одному або різних рівнях. Траволатори встановлюються в місцях великого трафіку людей, допомагаючи уникнути скупчення, суєти і тисняви. Сфери застосування траволаторів: вокзали, аеропорти, пересадочні станції метрополітену, спортивні і оздоровчі центри, лікарні, торгівельно-розважальні комплекси, музеї, виставочні зали і т.д.

ТРАВОЛАТОР З ЛІНІЙНИМ ЕЛЕКТРО-ПРИВОДОМ Теряєв В.І., к.т.н., доц., Михайлов М.В., магістрант (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.