СТАБІЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ПІДВІШУВАННЯ

Принцип роботи системи електромагнітного підвішування з регульованим електромагнітом постійного струму. Зміна величини зазору δ сприймається датчиком зазоруі подається на вхід системи автоматичного регулювання, яка включає регулятор та керований перетворювач напруги, за допомогою якого регулюється величина МРС котушки електромагніта. При збільшенні зазору ця МРС також збільшується та навпаки. Величина МРС визначає робочий магнітний потік в зазорі та величину тягового зусилля електромагніта.

Актуальність роботи обумовлена затребуваністю методів безконтактного керування положенням у просторі об’єктів різного технологічного призначення за допомогою електромагнітного поля. До таких об’єктів відносяться транспортні засоби з магнітним підвішуванням, прилади з магнітними підшипниками, безконтактні плавильні агрегати та інші.

СТАБІЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ПІДВІШУВАННЯ Теряєв В.І., доц., Бурлака О.П., магістрант (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.