СИНТЕЗ ПОСЛІДОВНОГО КОРЕГУВАЛЬНОГО ПРИСТРОЮ ДЛЯ НЕМІНІМАЛЬНО ФАЗОВОГО НЕСТІЙКОГО ОБ’ЄКТА МЕТОДОМ ЛАХ Кудін В.Ф., д.т.н., проф.; Пєрвєєв С.В., Петровський Я.І., студенти

В даній роботі розглянемо проблему реалізації синтезу корегувального пристрою немінімально-фазового нестійкого об’єкта методом ЛАХ. Ця проблема є досить актуальною в даний момент, бо у навчальній літературі немає прикладів рішення завдань такого типу.

СИНТЕЗ ПОСЛІДОВНОГО КОРЕГУВАЛЬНОГО ПРИСТРОЮ ДЛЯ НЕМІНІМАЛЬНО-ФАЗОВОГО НЕСТІЙКОГО ОБ’ЄКТА МЕТОДОМ ЛАХ Кудін В.Ф., д.т.н., проф.; Пєрвєєв С.В., Петровський Я.І., студенти(pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Объявления

Обращаемся за помощью в лечении студента 5-го курса группы ЕП-81 Филиппенко Н. В., который после тяжёлой травмы с 01.02.2019 находится в реанимационном отделе відділенні «Института патологии хребта и суставов» Харькова, и нуждается в проведении операции стоимостью около 100 000 грн.
Для предоставления помощи открыт счёт: карта ПриватБанка 5168 7554 3672 4898, получатель: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мать студента.