СИНТЕЗ ПОСЛІДОВНОГО КОРЕГУВАЛЬНОГО ПРИСТРОЮ ДЛЯ НЕМІНІМАЛЬНО ФАЗОВОГО НЕСТІЙКОГО ОБ’ЄКТА МЕТОДОМ ЛАХ Кудін В.Ф., д.т.н., проф.; Пєрвєєв С.В., Петровський Я.І., студенти

В даній роботі розглянемо проблему реалізації синтезу корегувального пристрою немінімально-фазового нестійкого об’єкта методом ЛАХ. Ця проблема є досить актуальною в даний момент, бо у навчальній літературі немає прикладів рішення завдань такого типу.

СИНТЕЗ ПОСЛІДОВНОГО КОРЕГУВАЛЬНОГО ПРИСТРОЮ ДЛЯ НЕМІНІМАЛЬНО-ФАЗОВОГО НЕСТІЙКОГО ОБ’ЄКТА МЕТОДОМ ЛАХ Кудін В.Ф., д.т.н., проф.; Пєрвєєв С.В., Петровський Я.І., студенти(pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення