АСУТП ВЕНТИЛЯЦІЙНОЇ УСТАНОВКИ

Вентиляційні установки призначені для видалення повітря з приміщень і заміна його свіжим, зокрема, обробленим повітрям. Вентиляція створює умови повітряного середовища, сприятливі для здоров’я і самопочуття людини, що відповідають вимогам технологічного процесу, збереження устаткування і будівельних конструкцій, зберігання матеріалів, продуктів, книг, картин тощо. Теплообмін і теплове самопочуття людини обумовлюються сумісним впливом температури повітря і навколишніх предметів, вологості повітря і швидкості його руху біля тіла. Головні вентиляційні установки (ГВУ) є важливими елементами у забезпеченні життєдіяльності та безпеки об’єктів шахтного виробництва, громадського транспорту, наприклад метрополітену. Основними функціями ГВУ є забезпечення працівників та пасажирів свіжим повітрям, провітрювання тунелів та шахт в цілому і на окремих ділянках, підтримання температури, необхідної для комфортної роботи персоналу.

АСУТП ВЕНТИЛЯЦІЙНОЇ УСТАНОВКИ Островерхов М.Я., к.т.н., доц.; Диптан В.В., магістрант (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.