АСУТП ВЕНТИЛЯЦІЙНОЇ УСТАНОВКИ

Вентиляційні установки призначені для видалення повітря з приміщень і заміна його свіжим, зокрема, обробленим повітрям. Вентиляція створює умови повітряного середовища, сприятливі для здоров’я і самопочуття людини, що відповідають вимогам технологічного процесу, збереження устаткування і будівельних конструкцій, зберігання матеріалів, продуктів, книг, картин тощо. Теплообмін і теплове самопочуття людини обумовлюються сумісним впливом температури повітря і навколишніх предметів, вологості повітря і швидкості його руху біля тіла. Головні вентиляційні установки (ГВУ) є важливими елементами у забезпеченні життєдіяльності та безпеки об’єктів шахтного виробництва, громадського транспорту, наприклад метрополітену. Основними функціями ГВУ є забезпечення працівників та пасажирів свіжим повітрям, провітрювання тунелів та шахт в цілому і на окремих ділянках, підтримання температури, необхідної для комфортної роботи персоналу.

АСУТП ВЕНТИЛЯЦІЙНОЇ УСТАНОВКИ Островерхов М.Я., к.т.н., доц.; Диптан В.В., магістрант (pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення