РЕГУЛЯТОР СТРУМУ ЗБУДЖЕННЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА Коваленко І.О., доцент, Ворощенко В.Ю., студент

РЕГУЛЯТОР СТРУМУ ЗБУДЖЕННЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА

В сучасних електромеханічних системах широко застосовуються електромагнітні системи збудження машин постійного та змінного струму.

Основними збурюючими факторами в таких системах збудження є нестабільність напруги живлення та зміна опору обмотки збудження внаслідок нагрівання. Тому для регулювання і стабілізації струму збудження застосовуються регулятори різноманітної фізичної природи (електромашинні, електромагнітні та ін.). Сучасна елементна база дозволяє підвищити ефективність регуляторів струму збудження шляхом застосування мікроконтролерів та сучасних типів силових комутуючих елементів. Такі регулятори мають суттєві переваги в порівнянні з традиційними.

РЕГУЛЯТОР СТРУМА ЗБУДЖЕННЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА Коваленко І.О., доцент, Ворощенко В.Ю., студент (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.