РЕГУЛЯТОР СТРУМУ ЗБУДЖЕННЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА Коваленко І.О., доцент, Ворощенко В.Ю., студент

РЕГУЛЯТОР СТРУМУ ЗБУДЖЕННЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА

В сучасних електромеханічних системах широко застосовуються електромагнітні системи збудження машин постійного та змінного струму.

Основними збурюючими факторами в таких системах збудження є нестабільність напруги живлення та зміна опору обмотки збудження внаслідок нагрівання. Тому для регулювання і стабілізації струму збудження застосовуються регулятори різноманітної фізичної природи (електромашинні, електромагнітні та ін.). Сучасна елементна база дозволяє підвищити ефективність регуляторів струму збудження шляхом застосування мікроконтролерів та сучасних типів силових комутуючих елементів. Такі регулятори мають суттєві переваги в порівнянні з традиційними.

РЕГУЛЯТОР СТРУМА ЗБУДЖЕННЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА Коваленко І.О., доцент, Ворощенко В.Ю., студент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.