ЛОГІЧНИЙ СИНТЕЗ ЗАКОНУ КЕРУВАННЯ ІНВЕРТОРОМ БЕЗКОЛЕКТОРНОГО ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Попович М.Г., професор, Гайдамака О.Г., магістрант

Новітні безколекторні двигуни постійного струму забезпечують високі техніко-економічні характеристики. Серед основних переваг такі: відсутність обертових контактів та перемикаючих контактів взагалі; мають високий ККД – 80-95 % та великий ресурс механічної частини; можуть працювати з великими імпульсними навантаженнями.

Актуальність теми обґрунтовується тим, що формалізований підхід до синтезу закону керування інвертором безколекторного двигуна на основі карт Карно дозволяє зменшити необхідний об’єм пам’яті контролера.

ЛОГІЧНИЙ СИНТЕЗ ЗАКОНУ КЕРУВАННЯ ІНВЕРТОРОМ БЕЗ-КОЛЕКТОРНОГО ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Попович М.Г., професор, Гайдамака О.Г., магістрант (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.