Осінні канікули з ФЕА 2018

Осінні канікули з ФЕА

Осінні канікули з факультетом електроенерготехніки та автоматики!

ВСІ, ВСІ ВСІ, хто хоче провести канікули цікаво та з користю запрошуються відвідати наш факультет. Ми, викладачі, аспіранти та студенти ФЕА, впевнені, що найбільшими мрійниками є діти, а інженери – ті самі мрійники, які здатні мрії втілювати у життя.

Щодня з 29 жовтня по 2 листопада чекаємо всіх, хто мріє про створення нових електромобілів, керувати механічними рухами та енергопотоками в енергосистемі, перетворювати енергію сонця та вітру в електричну і не тільки.

Зустрічаємось об 11.00 в фойє 20 корпусу (вул. Політехнічна 37).

А поки Ви обмірковуєте свої плани, ми починаємо Вас знайомити з мріями, що вже живуть.

Буде цікаво та пізнавально!

Осінні канікули з ФЕА КПІ імені Ігоря Сікорського

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Объявления

Обращаемся за помощью в лечении студента 5-го курса группы ЕП-81 Филиппенко Н. В., который после тяжёлой травмы с 01.02.2019 находится в реанимационном отделе відділенні «Института патологии хребта и суставов» Харькова, и нуждается в проведении операции стоимостью около 100 000 грн.
Для предоставления помощи открыт счёт: карта ПриватБанка 5168 7554 3672 4898, получатель: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мать студента.