факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Осінні канікули з ФЕА 2018

Осінні канікули з ФЕА

Осінні канікули з факультетом електроенерготехніки та автоматики!

ВСІ, ВСІ ВСІ, хто хоче провести канікули цікаво та з користю запрошуються відвідати наш факультет. Ми, викладачі, аспіранти та студенти ФЕА, впевнені, що найбільшими мрійниками є діти, а інженери – ті самі мрійники, які здатні мрії втілювати у життя.

Щодня з 29 жовтня по 2 листопада чекаємо всіх, хто мріє про створення нових електромобілів, керувати механічними рухами та енергопотоками в енергосистемі, перетворювати енергію сонця та вітру в електричну і не тільки.

Зустрічаємось об 11.00 в фойє 20 корпусу (вул. Політехнічна 37).

А поки Ви обмірковуєте свої плани, ми починаємо Вас знайомити з мріями, що вже живуть.

Буде цікаво та пізнавально!

Осінні канікули з ФЕА КПІ імені Ігоря Сікорського

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Внимание

Все формы обучения в КПИ им. Игоря Сикорского переводятся на дистанционное обучение с 12.03.2020 по 03.04.2020. Образовательный процесс реализовывается с использование электронных кабинетов "Электронный кампус" и других средств связи.
Все массовые мероприятия в этот период на территории университета запрещены.
Не болейте, берегите себя.

Очные консультации во время карантина.

В соответствии с приказом КМУ № 211 посещение учебных заведений их соискателями запрещено, поэтому все вопросы решаются в дистанционном режиме.
В случае возникновения критических вопросов касательно учебного процесса, которые невозможно решить дистанционно, необходимо записаться на консультацию с 10.00 по 13.00 через Telegram либо по телефону
Решетник Виктор Сергеевич.

Дистанционные консультации доступны со всеми преподавателями с 9.00 по 17.00 через интернет. Контакты преподавателей можно узнать у старост групп.