Стипендія Леонарда Ейлера

Вітаємо! Стипендія Леонарда Ейлера присуджена студентові 6-го курсу Ніконенко Євгену.

Стипендія Леонарда Ейлера. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського

На фото зліва: проф. Яндульский О. С., студент 6-го курсу Ніконеко Є. та проф. Кузнецов О. на врученні

Це стипендія від Університету приклад наук Гессена, Німеччина (THM) за проекту Leonhard Euler Program 2018/19 в рамках програми DAAD.

Вона присуджується переможцю заочного конкурсу серед найкращих студентів 6-го курсу (власне конкурс проводиться за 1 семестр до вступу на 6-ий курс) на основі середнього балу всіх дисциплін (за період бакалаврата та 1-ий семестр магістратури) та публікацій, зроблених студентом у фахових виданнях України та зарубіжних. Також документи можуть подати аспіранти, що вчаться на останньому курсі.

Стипендія покриває затрати на дослідження в рамках магістерської дисертації, а наприкінці 6-го курсу студент має провести 1-місячне стажування, і як результат стажування — зробити публікацію за темою досліджень в науковому виданні, та захиститися.

Стипендія Леонарда Ейлера. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського

Через те, що стажування заплановане на кінець 2-го курсу магістратури, з нашої країни в конкурсі приймають участь лише магістри наукового спрямування.

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Объявления

Обращаемся за помощью в лечении студента 5-го курса группы ЕП-81 Филиппенко Н. В., который после тяжёлой травмы с 01.02.2019 находится в реанимационном отделе відділенні «Института патологии хребта и суставов» Харькова, и нуждается в проведении операции стоимостью около 100 000 грн.
Для предоставления помощи открыт счёт: карта ПриватБанка 5168 7554 3672 4898, получатель: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мать студента.