О.І. Толочко, Д.В. Калугін

Знайдено оптимальні сталі часу експоненціальних законів намагнічування та розмагнічування векторно-керованого асинхронного двигуна, що забезпечують мінімізацію теплових втрат від потокоутворюючих складових струмів статора і ротора, та наведено формули для розрахунку цих втрат. Виконано порівняння досліджуваних процесів за загально прийнятим та оптимальним керуванням за експоненціальним та лінійним законами методом математичного моделювання.

О.І. Толочко, Д.В. Калугін. Оптимізація процесів намагнічування та розмагнічування векторно керованого асинхронного двигуна. // Технічна електродинаміка, №4, 2020.