МОДЕРНІЗОВАНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ПРОМИСЛОВОГО РОБОТА РФ 202м

МОДЕРНІЗОВАНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ПРОМИСЛОВОГО РОБОТА РФ 202м Клименко О.А., магістрант, Ковбаса С.М., доцент, к.т.н.

У сучасному світі все більшого розповсюдження набуває тенденція заміни людської праці системами різноманітних роботів та механізмів. Найчастіше це стосується випадків коли потрібно виконувати однотипну, монотонну роботу, або коли умови праці є небезпечними для здоров’я людини. Один з представників промислових роботів є РФ-202м, призначений для виконання навантажувально-розвантажувальних робіт, входить до складу лабораторного обладнання кафедри АЕМС-ЕП НТУУ «КПІ». Даний робот належить до класу промислових роботів із пневмоприводом, основними перевагами яких є можливість роботи від центральної пневмомагістралі, простота керування та велика питома потужність. Проте застаріла, та в більшості випадків непрацездатна, система керування не дозволяє застосовувати по призначенню РФ-202м, при цьому всі інші складові є працездатними до використання.

МОДЕРНІЗОВАНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ПРОМИСЛОВОГО РОБОТА РФ-202м Клименко О.А., магістрант, Ковбаса С.М., доцент, к.т.н.(pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.