ДОСЛІДЖЕННЯ IR КОМПЕНСАЦІЇ В АСИНХРОННОМУ ЕЛЕКТРОПРИВОДІ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМ ПРОМИСЛОВИМ ПЕРЕТВОРЮВАЧЕМ ЧАСТОТИ Бур’ян С.О., асистент; Ворощенко В.Ю., магістрант; Пушкар М.В., асистент

На сьогоднішній день, для забезпечення необхідних показників якості технологічних процесів, більшість асинхронних електродвигунів комплектуються інтелектуальними перетворювачами частоти. Їх функціональні можливості дозволяють після деяких підстроювань налаштувати перетворювач на роботу з технологічним об’єктом будь-якого типу. Вбудовані ПІД-регулятори та задатчики інтенсивності, можливість підключення програмованого логічного контролера, різноманітні режими пуску та зупинки, векторне та частотне керування – це тільки декілька з основних функцій сучасних перетворювачів частоти. Однак деякі функції потребують глибокого дослідження з метою виявлення можливостей їх застосування для підвищення енергоефективності технологічних процесів.

ДОСЛІДЖЕННЯ IR-КОМПЕНСАЦІЇ В АСИНХРОННОМУ ЕЛЕКТРОПРИВОДІ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМ ПРОМИСЛОВИМ ПЕРЕТВОРЮВАЧЕМ ЧАСТОТИ Бур’ян С.О., асистент; Ворощенко В.Ю., магістрант; Пушкар М.В., асистент (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Консультационно-информационный центр

На кафедре АЭМС-ЭП с 01.07.2019 начинает работать центр по вопросам поступления абитуриентов по специальности "141 – Электроэнергетика, электротехника и электромеханика", на образовательную программу (специализацию) "Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность". Также работает горячая линия.
Подробнее - по ссылке.