В наш час велика увага приділяється вдосконалення систем автоматичного керування. Для збільшення точності і продуктивності станків з ЧПК треба розглядати цифрову систему керування швидкістю електромеханічної системи привода подачі станка, при цьому слід враховувати динаміку його механічної частини – привода подачі від вихідного валу двигуна до виконавчого органа. Часто розглядають релейні регулятори, а цифровим приділяють менше уваги. Таким чином, синтез цифрового регулятора являється актуальною задачею.

СИНТЕЗ ЦИФРОВОГО РЕГУЛЯТОРА СЛІДКУЮЧОГО ПРИВОДА З УРАХУВАННЯМ ПРУЖНОСТІ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНА Кудін В.Ф. д.т.н. проф., Топольський Д.В. магістрант (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Консультационно-информационный центр

На кафедре АЭМС-ЭП с 01.07.2019 начинает работать центр по вопросам поступления абитуриентов по специальности "141 – Электроэнергетика, электротехника и электромеханика", на образовательную программу (специализацию) "Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность". Также работает горячая линия.
Подробнее - по ссылке.