Робота у Галант Пол электра

Запрошуються на роботу молоді спеціалісти!

Запрошуються на роботу молоді спеціалісти інженери-електрики.

Бажано мати мінімальний досвід роботи в продажах, є випробувальний термін з навчанням.

Вакансія менеджеру з продажу.

Опис вакансії. Торговій компанії Галант Пол з продажу електрообладнання європейських брендів потрібен менеджер з продажу.

Вимоги до кандидата:

1. Особисті якості: дисциплінованість, організованість, уважність, чесність, порядність, вміння працювати у команді.
  2. Режим роботи: п’ятиденний робочий тиждень, з 9−00 до 18−00.
  3. Оплата: фіксована ставка + бонус.
  4. Повна вища освіта.
  5. Досвід роботи бажано від 0,5 року.
  6. Соціальний пакет: мобільний зв’язок, компенсація проїзду, можливість використання службового автомобіля

Основі обов’язки:

1. Залучення нових клієнтів (пошук інформації про потенційних клієнтів, внесення її до БД).
  2. Проведення зустрічей та переговорів.
  3. Презентація компанії для клієнтів.
  4. Розвиток існуючих клієнтів компанії (за потребою).
  5. Визначення потреби клієнтів в продукції і підготовка комерційних пропозицій.
  6. Контроль документо-обігу по клієнту.
  7. Контроль дебіторської заборгованості по клієнту.

Оформлення офіційне, відпустка — 24 к.д.

Місце роботи — м. Київ, м. Контрактова Площа, ул. Ярославська.

Тел. 050−422−73−10 — Тетяна, менеджер по персоналу.

Посилання на вакансію:

Запрошуються на роботу у Галант Пол электра, каф. АЕМС-ЕП

Посилання на сайт компанії:

Запрошуються на роботу у Галант Пол электра, каф. АЕМС-ЕП

ООО «ГАЛАНТ ПОЛ электра» — один из лидеров на рынке дистрибуции электротехнической продукции в Украине. Компания основана в 1993 году и на сегодняшний день имеет большой опыт работы в жилищном и промышленном секторе экономики.

Мы работаем с промышленными предприятиями,  строительными и электромонтажными организациями, розничными магазинами и торговыми сетями, проектными институтами и архитектурными бюро.

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Объявления

Обращаемся за помощью в лечении студента 5-го курса группы ЕП-81 Филиппенко Н. В., который после тяжёлой травмы с 01.02.2019 находится в реанимационном отделе відділенні «Института патологии хребта и суставов» Харькова, и нуждается в проведении операции стоимостью около 100 000 грн.
Для предоставления помощи открыт счёт: карта ПриватБанка 5168 7554 3672 4898, получатель: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мать студента.